top of page
tarkett desso karo halı, desso karo halı, desso ankara, karo halı ankara

Desso, misafirperverlik, denizcilik ve havayolu sektörleri ve tüketiciler için ticari kullanım için yüksek kaliteli halıların lider bir dünya tedarikçisidir. Temel olarak üstün zemin tasarımına odaklanmaktayız, fonksiyonel faydalar ve Cradle to Cradle ® ekliyoruz . İnsanların sağlığına ve refahına katkıda bulunan ürünler yapmaya kararlıyız. Desso aynı zamanda Wembley Stadyumu ve Manchester City, Arsenal ve Liverpool gibi önde gelen futbol takımları için sahalar da dahil olmak üzere spor yüzeylerinin tedariğinde tanınmış bir liderdir.

tarkett_desso_karo_halı.jpg

Ticari Halılar

Desso Business Halılar, ofisler, bankalar, perakende üniteler gibi ticari uygulamalar, kamu binaları, okullar, üniversiteler ve bakım merkezleri için yüksek kaliteli, dayanıklı halı ve halı karoların uygulama bayisi Birel Yapı olarak Desso Ankara 'da uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Desso, yüksek kaliteli halı karoları ve geniş yüzeyler temin etmek için öncelikle üstün zemin tasarımı ve Cradle to Cradle ® üzerine odaklanır .

desso_karo_halı_1.jpg
desso_karo_halı_2.jpg

Desso'nun inovasyon stratejisi 3 temel alanda yoğunlaşmıştır: Yaratıcılık, İşlevsellik ve Cradle to Cradle ® . Desso için, yaratıcılık CARPETECTURE ® ile eş anlamlıdırDesso'nun yaratıcı halı tasarımına olan bağlılığı ve mimarların, iç mimarların, bina sahiplerinin ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılama konusundaki kararlılığının güçlü bir örneği. Desso Ankara, İşlevsellik alanında, Desso sağlık ve refah için bir fark yaratan öncü çözümler geliştirir. Bu inovasyon ve yaratıcılık stratejisinin bir sonucu olarak, Desso, DESSO AirMaster ® gibi bir dizi patentli ürünü piyasaya sürdü. Havada 8 kat daha az ince toz konsantrasyonu (sert zeminlere karşı) ve DESSO'nun ulaşmasını sağlayan DESSO EcoBase ® Tüm bir halı karo ürünü için bir Cradle to Cradle ® gümüş sertifikası. Desso Ankara Uygulama bayisi Birel Yapı olarak uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Tarkett, kentsel manzaralardan esinlenen iki yeni DESSO ® halı koleksiyonunu başlattı

Döşeme ve spor yüzeyleri için yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler alanında dünya lideri olan Tarkett, kentsel dış mekanlardan ilham alan iki yeni DESSO halı kiremit koleksiyonunu başlattı - Sokak Görünümü ve Sokak Pistleri.

IN_HP_StreetView_6204.jpg

         Dış mekan kentsel ortamlarının kuş bakışı görünümünden ilham alan Street View koleksiyonu, büyük ofis iç mekanlarında ince bir tasarım ifadesi oluşturmak için doğal dokulu bir görünüme sahiptir. 50x50cm halı karolar, ince bir renk tonuyla birleştirilmiş iki tonlu bir arka plan sunuyor ve harekete ve dokuyu uyaran çağdaş bir yüzey yaratmak için tasarlandı. Koleksiyon nötr ve bolder tonları dahil sekiz renk sunuyor. Ankara Desso uygulama bayisi Birel Yapı'dan teknik destek alabilirisiniz.

desso_karo_halı_ankara.jpg

          Cesur ve dramatik Street Tracks koleksiyonu 100x50cm plank şeklinde fayanslarda mevcuttur. Her karonun rastgele şekli ve iki tonlu arka planı, vurgu rengi ile birlikte, benzersiz tasarımlı açık plan alanlar için çarpıcı bir görsel efekt sunar. Sokak Görünümü koleksiyonundaki renkleri mükemmel şekilde tamamlayan hem nötr hem de koyu renkler mevcuttur. Desso Ankara mağazalarında alternatif ürünleri bulabilirsiniz.

Dünya işi bugün hızlı ve öngörülemez. Çalışanların becerilerini ve beyin gücünü kullanmak, bu ortamda kazanılan yenilikler ve müşterilerin ve pazarların adli bir anlayışla kazanılmasının anahtar yoludur. Desso karo halı olarak tasarımı ve kaliteyi bir arada sunmayı hedeflemekteyiz.

HALI VE ZEMİN KAPLAMA ÜRÜNLERİ

bottom of page