BRENTA

BATARYALAR İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM SİSTEMİ

GEBERIT GÖMME REZERVUARLAR

ÜSTÜN DEŞARJ TEKNOLOJİSİ

Geberit Sigma ve Alpha gömme rezervuarların, 50 yıldır tüm dünyada milyonlarca defa montajı yapılmıştır. Güvenilirlikleriyle ünlüdürler. Her bir rezervuar teslim edilmeden önce sızdırmazlık testinden geçirilir. 25 yıl süresince yedek parça sağlama garantisi sunarlar. İsteğe bağlı olarak çift kademeli deşarj fonksiyonu, start-stop özellikli deşarj fonksiyonu veya büyük deşarj hacmi özellikleri kullanılabilir. 

geberit sigma kumanda paneli

Geberit kumanda kapakları

Lavabo bataryanızı seçerken stilinizi yansıtan tasarım tercih edip tarzınızdan ödün vermiyorsanız, doğru kumanda kapağını bulma konusunda Ankara Geberit  Bayilerinden olan Birel Yapı' da görebileceğiniz farklı kumanda panellerini seçebilirsiniz. Doğru seçimi yapmak önemli olduğundan Geberit'te tuvalet için banyonuza son dokunuşu veren ve sizi konfor fonksiyonları ile şımartan kumanda kapağını bulursunuz.

geberit aquaclean akıllı klozet, geberit akıllı klozet, geberit klozet, ankara geberit yetkili satıcıları, geberit mera klozet, geberit vera klozet,

Geberit AquaClean Akıllı Klozet

Geberit AquaClean güvenilir kaliteyi, en üst konforu ve şık tasarımı banyonuzda bir araya getirir.

geberit brenta fotoselli batarya, geberit brenta, geberit fotoselli batarya, geberit fotoselli musluk, geberit fotoselli gömme rezervuar, geberit piave,

Geberit batarya sistemi

Fotoselli bataryalar; hava alanları, alışveriş merkezleri, okullar, iş merkezleri veya restaurantlar gibi genel ve ticari alanlarda tercih edilir. Özellikle sirkülasyonun fazla olduğu mekanlarda, görevlerini güvenilir bir şekilde yerine getirmek zorundalar ve bazı durumlarda ise vandalizme karşı dayanıklı olmalıdırlar. Bu nedenle doğru çözümü seçmek, güvenilir çalışma için önemlidir.

geberit monolith rezervuar

Geberit monolith rezervuar modülü

Yeni banyonuza modern ve estetik bir ambians yaratmak istiyorsunuz, Geberit Ankara mağazası Birel Yapı'da görebileceğiniz Geberit Monolith modülleri sayesinde hiçbir şeyden ödün vermeniz gerekmez. Çünkü iyi bir tasarim sadece görüntüsüyle degil, bu görüntüsün arkasindaki fonksiyonu, malzemeleri ve teknolojisiyle de güçlü bir izlenim bırakır.

geberit ankara bayileri

Dokun. Aşık ol.

Geberit Setaplano duş zemini kaliteli yüzey malzemesinden üretilmiştir. Ürün malzemesinin avantajları İlk dokunuştan itibaren hissedilir. Metal, cam veya seramik ile karşılaştırıldığında, Geberit Setaplano duş zemini hoş bir sıcaklık ve ipeksi bir dokunuş hissi yaratır. Gözeneksiz ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde zemininin temizlenmesi çok kolaydır.

geberit cleanline duş kanalı, geberit cleanline süzgeç, geberit cleanline, geberit duş süzgeci

Geberit CleanLine duş kanalları

şıklığın yanında temizlik açısından da kolaylık sağlar.

Bu yenilikçi sistem, duş kanallarının en büyük dezavantajı olan hijyen problemine çözüm sunar. Geberit CleanLine; kir ve bakterilerin duş alanında birikmesine engel olur. Kanalın içindeki saç tutucu tarak, istenildiğinde çıkarılıp yıkanabilir.

Geberit CleanLine duş kanalları, şık tasarımı kolay montaj özelliğiyle birleştirir.

img-bath-08-urinal-preda-with-concealed-

Geberit pisuar sistemleri

Genel mekanlarda, pisuvar sistemlerinin güvenilir ve emniyetli çalışması önemlidir. Bu nedenle, Geberit pisuvar deşarj kontrolleri yüksek fonksiyonel güvenlik için tasarlanmıştır.