top of page

Uzman Parke İşçiliği

egger-logo.jpg

Laminatı tercih etmek için 5 neden

Heyecan verici ahşap görünümü ve klasik taş efektleriyle laminat parke tüm tasarım taleplerini karşılamaktadır. Üstelik çizilmelere karşı son derece dayanıklı olup çok amaçlı kullanılabilen ekolojik bir üründür.

egger_ankara_laminant_parke_seçenekleri.

 

1

SAĞLIKLI YAŞAM

Laminat parke, PVC ile plastikleştirici içermez ve çoğunlukla ahşaptan oluşmaktadır. İçerisinde herhangi bir zararlı madde olmadığından çocuk odaları için mükemmeldir. Ayrıca kir tutmaması ve kolay temizlenebilmesi sayesinde alerjisi olanlar için birebirdir.

Laminat parkeler çocuklar için sağlıklı bir oyun ortamı sağlar.

2

NEME DAYANIKLI

Laminat parkeler, hayalini kurduğunuz lüks ahşap görüntüsünü banyonuzda ve mutfağınızda gerçeğe dönüştürüyor. Yeni teknolojiler, zeminin neme daha da dayanıklı olmasını sağlıyor: Aqua+ laminat parkelerin yüzeyi suya dayanıklıdır. Taban plakasıysa şişmeyi beş kata kadar azaltır. Artık çocuklarınız banyo yaparken etrafa istedikleri kadar su sıçratabilirler!

Aqua+ laminat parkenin karşısında suyun ve buharın hiç şansı yok!

Egger Laminat Parke.jpg

3

OTANTİK LAMİNAT PARKE TASARIMI

Bir hikâyesi olan kendine has bir görüntü, zemin döşemesini başka bir boyuta taşıyan zarif taşlar, İskandinav havası katan açık renkli ahşaplar. Hangi tarzı seçtiğiniz fark etmez, hayalinizle birebir örtüşecek bir laminat parke bulmanız mümkün.

4

ÖMÜRLÜK ZEMİNLER

Zemin döşemeniz zor koşullar altında bile mükemmel görünmelidir. İşte bunu, sağlam yüzeyi sayesinde aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı olan laminat parkeler sağlıyor. Hem de sadece evlerinizde değil, işletmelerinizde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

ankara laminant parke modelleri.jpg
ankara_laminat_parke_fiyatları.jpg
laminat_parke_ankara_işçilik_fiyatları.j

 

5

EKOLOJİK

Konu sürdürülebilirlik olduğunda, seramik fayanslar gibi diğer birçok zemine kıyasla laminat parke öne çıkmaktadır. Bu zemin döşemesinde PEFC sertifikalı endüstriyel ahşap ve kereste fabrikalarından çıkan talaş gibi atıkların yanı sıra ekolojik açıdan zararsız yapıştırıcı maddeler kullanılmaktadır. Ayrıca tamamen geri dönüştürülebilirdir.

Laminat parke, ahşabı evinize getiriyor

Pro-Comfort-340x340px_2x.jpg
Pro-Laminate-340x340px_2x.jpg
Modern-Classics-table-bottle-room-1060x4

Bir evin atmosferini değiştiren en önemli şey zemin döşemesidir. Bütüncül bir görünüm açık yaşam alanlarında ahenkli bir mekan etkisi yaratır. Ancak eskiden parke seçilirken bazı tavizler vermek gerekirdi.

Örneğin her parke ıslak zeminler için uygun olmadığından banyoda istenen parkeyi kullanmak her zaman mümkün olmuyordu. Yeni EGGER PRO koleksiyonu sağlam Laminat parkelersessiz Comfort parkeler ve neme dayanıklı Design parkelerin dört ortak dekoruyla bu konuda mükemmel bir çözüm sunuyor. Aynı dekoru kullanarak yatak odasında keyifli bir ortam yaratabilir, banyonuzda suya dayanıklı ve koridorunuzda sağlam bir zemine sahip olabilirsiniz. Dört ortak dekorda laminat parke olarak da kullanılabilen EGGER PRO merdiven sistemiyle evinizin tamamını aynı dekorla tasarlamak mümkün.

Egger Laminat Parke.jpg

Islak zeminler de dahil olmak üzere sıkça kullanılan odalar için

Sudan etkilenmeyen ve son derece sağlam olan EGGER Design parkelermikro çiziklere karşı dayanıklıdır. Design parkelerimiz koridor, mutfak ve banyo gibi sıkça kullanılan alanlar için en doğru seçimdir. SelfRepair, yani kendi kendini onarma özelliği parkelerin her zaman ilk günkü gibi görünmesini sağlar.

 

Huzurlu ve rahat odalar için

Çıplak ayakla yürüdüğünüz yatak odasında veya zemini aynı zamanda oyun alanı olan çocuk odasında ses yalıtımlı sıcak bir parke altın değerindedir. Sahip olduğu entegre mantar tabakaları sayesinde laminat parkelerden daha sessiz ve daha yumuşak olan PRO Comfort parkeler rahatlatıcı bir zemin sağlar.

bottom of page