top of page

XSQUARE

Design by Kurt Merki jr.

duravit ankara

Uzun yıllar kullanılabilir güzel, fonksiyonel, rahat ve sürdürülebilir banyolar için Duravit, Duravit Ankara için Birel Yapı.

İskandinav zerafeti

Cecilie Manz tarafından tasarlanan sıra dışı Luv serisini görmek için Duravit Ankara mağazasını ziyaret edebilirsiniz, İskandinav minimalizmini zamansız bir zarafetle birleştiriyor. Yumuşak formlar sıkı bir geometri izler. Luv, kesin, açık ve ince formlar ve kenarlar ile tanımlanır. Tasarımcının bu ürün yelpazesindeki orijinal vizyonu, bir masanın üzerine suyla doldurulmuş bir kasaydı. Sonuç, hem minimalist hem de zarif olanın son derece bireysel bir şekilde yorumlanabileceği yeni bir tasarım dilidir.

vero kapak.jpg

Vero Air

Zaman tanımayan geometrinin yeni yorumu: 2001 yılından itibaren Vero banyolarının sürekli dikdörtgen tasarım dili Duravit'in klasiklerden biridir. Ve şimdi de Vero Air zamanı: Bugünün teknik seçenekleri sayesinde, Vero Air orijinalin eşsiz karakterini yeni bir hassasiyet ve mükemmel oranla birleştiren eksiksiz bir banyo koleksiyonu.

veromini.jpg
vero mini 111.jpg

DuraSquare

DuraSquare seramikleri, inanılmaz derecede güzel görünmekle birlikte, çekiciliği, hassaslığı, yumuşaklığı ve akıcılığı bir araya getirir. Netlik, kesinlik ve minimalizm, sadece modern ve zamansız değil, aynı zamanda sürdürülebilir ve dayanıklık yüksek seviyededir.

DuraSquare
dura1.jpg
dura 2.jpg
dura 3.jpg
bacino_çanak_lavabo.jpg

Modern ve kişisel yıkama alanları

Duravit, Bacino tezgah üstü lavaboyla bugüne kadar gücünü kaybetmeyen bir eğilim başlattı. Küçük ama çekici bir seri olan Bacino özel banyolarda, makyaj odalarında ve otellerde hem modern hem de farklı banyo alanları oluşturuyor. Duravit Ankara mağazasında Bacino lavaboyla tanışabilirsiniz.

bacino_çanak_lavabo_1.jpg

Bacino

Bacino, çeşitli Duravit banyo mobilyası serilerinin yanı sıra taş, beton veya cam gibi diğer konsol malzemeleriyle bir araya getirilebilir. Mobilya tezgahıyla kombine edilmiş veya çekici bir çift yıkama alanı olarak “dikdörtgen” model, yumuşatılmış köşeli tezgah üstü lavabo. Yakından görmek için Duravit Ankara Bayilerinden Birel Yapı Ankara mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

darling_new_küvet.jpg
darling new klozet.jpg
darling_new_masajlı_küvet.jpg

Darling New

Kapsamlı komple banyo serisi, banyonuza zamandan bağlı şık ve sınırsız tasarım özgürlüğü getirir. Bu yüzden Darling New, her uygulamada, özellikle de banyonuzda uygundur.

Darling New serisinin klozetleri ve bideleri zemin ayaklı, duvara monte ve duvara montajlı olarak mevcuttur. Görünmez bağlantıya sahip kapalı kenarlar özellikle zariftir.

Duravit masajlı küvetlerle, sadece hava kabarcıklarıyla banyo yapma keyfini değil, ayrıca banyo sonrasında hissedeceğiniz faydalı etkileri de tecrübe edersiniz: hava kabarcıkları dolaşımı teşvik eder ve su masajı kan akışını hızlandırır. Daha hafif ve rahat hissedersiniz, kas ağrıları ve gerginlik ortadan kayboluverir.

darling new.jpg
durastyle mobilya.jpg
durastyle mobilya set.jpg
durastyle_hidromasajlı_küvet.jpg
durastyle klozet.jpg

DuraStyle

Ancak, bireysellik mutlaka bir izlenim bırakmak gerektiği anlamına gelmez. O sadece kendini yansıtan bir ortamdan ibarettir, kişiliğinizin nefes almasını sağlar ve istediklerinizi yapacak alanı sunar. Aynı DuraStyle gibi: Matteo Thun & Partners tarafından tasarlanan bu banyo ürünleri serisi bilinçli olarak sadeliği kullanır ve tam da bu yüzden neredeyse her ortama uyum sağlar.

Sunulan yenilikçi izlenim durastyle klozet ve bide tasarımında da sürmekte: Yumuşak kapanan sistemli modeli de bulunan düz klozet ve kapak göz alıcı. Durastyle Asma Klozet ve yerden klozet modelleri Starck'tan SensoWash® DuraStyle duşlu klozet kapağıyla beraber de kullanılabilir. Ankara Duravit Mağazasında modelleri yakından görebilirsiniz.

Happy D.2

Eksiksiz bir banyo çözümü sunan Happy D.2 en az kendinden önce gelen model kadar şık, çok yönlü ve zamanın ötesinde modern - üstelik yepyeni. Çünkü bu seri kendini feminen bir yönden sunuyor: bu yaklaşım, banyo serisinin tüm ürünlerinde kendini gösteren ve Hapy D.2 serisine farklı ve örnek teşkil eden tasarımını sağlayan yuvarlatılmış köşeler sayesinde gerçekleştiriliyor. Hiç şüphe yok, Happy D.2 banyoya yeni bir zerafet getiriyor.

Karakteristik tasarım kendini Happy D.2 mobilya serisinde de gösteriyor. Tekstil zerafeti, aldatıcı biçimde gerçekçi: yeni Linen mobilya kaplamalar banyoya dokulu ve görsel bir zerafet katarak seramikler ile banyoların beyazlığına şık bir zıtlık yaratıyor. Ekstra ince mobilya tezgahları yalnızca 12 mm kalınlığında. Ayrıca, zarif duvar panelleri çeşitli genişliklerde pratik saklama alanları sunuyor.

happyd2 küvet.jpg
happyd2 klozet.jpg
happy_d2_lavabo_mobilyası.jpg
b1_lavabo_bataryası.jpg
b1_ankastre_banyo_bataryası.jpg
b1_aplike_banyo_bataryası.jpg

B1 Batarya

Özel ve ticari banyolar için tanıdık yumuşak formlar. Yumuşak kontür, çekici ve zamansız bir zarafetle: bu Duravit armatürlerinin B.1 serisidir. B.1, tüm standart uygulamalar için konforlu fonksiyonlar, kullanım kolaylığı ve evrensel bir dizi musluk seçeneği sunmaktadır: yıkama alanı, duş, banyo ve bide.

B.1 lavabo armatürleri rahat kullanım için iki farklı boyutta mevcuttur. Yuvarlatılmış, yumuşak kulp, aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar, zamansız bir tasarıma sahip ve moderndir. 
Tüm Duravit lavabo bataryaları, her uygulamada suyun geri kazanılmasını önlemek için ayarlanabilir bir havalandırıcıya sahipti

B.1 tek seviyeli banyo armatürleri açık ve gizli kurulum için mevcuttur. İkincisi ayrıca ayrı banyo musluğu ile kullanılabilir. Bu nedenle her uygulama için bir çözüm sunuyorlar. Her zaman odakta: zamansız bir görünüm, hoş bir his ve sezgisel kullanım. Duravit bataryaların tamamını görmek için Birel Yapı Ankara Duravit yetkili satıcısını ziyaret edebilirisiniz.

bottom of page