top of page
barta cam bölme

Bartaplan Modüler Bölme Duvar Sistemleri

ededededede.jpg
small_crop_BartaPlan_Logotype_13490.jpg

Modüler bölme duvar sistemleri

 

Yüksek teknik standartları, estetik çözümleri, sektöre yön veren yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarıyla Barta Yapı, modern mimarinin teknik ve estetik çizgileriyle uyum içerisinde kendi geliştirip tasarladığı Bartaplan serisini, çağdaş mimarların beklentilerine cevap verebilecek şekilde sunuyor.

Özel çelik dikme, alüminyum profiller ve ahşaptan oluşan sistem, cam, metal, kumaş, yangın dayanımı ve akustik performansı yüksek ürünlerle iç mekanlarda daha fonksiyonel esnek ve yaratıcı çözümler üretebiliyor.

Bartaplan hacimleri sadece bölmekle kalmıyor, çalışma alanlarında kurumsal kimliğinizi ve ortamın ruhunu yansıtıyor.

       Bartaplan D100 sistemi, 100 mm kalınlığında tek ya da çift camlı ses yalıtımlı derzli bölme duvar sistemidir. Daha estetik bir görünüş ve ortamdaki maksimum şeffaflık için camlı çerçeve minimize edilmiştir. Sistemin ince görünüşü minimal bir tasarım etkisi yaratmaktadır. Çift camlı çerçevenin içerisinde manuel ya da elektirikli kumandalı jaluzi yerleştirilebilir.

 

       Bartaplan D100 ofislere ince şık bir çerçeve sunmaktadır. Cam cama profil birleşimlerinde ve cam kapı birleşimlerinde kullanılan klipsli çelik dikmeli birleşimler rijit bir çerçeve oluşturmakta, yüksek ses yalıtımı sağlamaktadır.

       Üniteler arasında her zaman kusursuz 6 mm derz yer almakta ve cam profilleri tüm kenar boyunca klipslenmekte, bu sayede tüm yapıda kusursuz derzli bir sistem oluşmaktadır.

dededededededede.jpg
dededededed.jpg

Strüktüel camlı bölme duvar sistemi

 

Flush glazed partition wall system Bartaplan F100 sistemi 10 mm kalınlığında tek ya da çift camlı geliştirilmiş flush camlı görünümü ve gizli alüminyum cam çerçevesi ile ses yalıtımlı strüktüel camlı bölme duvar sistemidir. Kalıcı yapıştırma tekniği uygulanan cam yapıştırma, UV dayanımlıdır. Çift camlı monoblokların fabrika ortamında toplanması camın iç yüzeyinde leke, toz kalmasını engellemektedir.

 

Cam gizli alüminyum çerçevenin üzerine özel bonding yöntemi ile yapıştırılmaktadır.

 

Camlı monoblok birleşimlerinde ve monoblok kapı kasası birleşiminde çelik ya da alüminyum dikme profili kullanılmaktadır.

Cam cama bölme duvar sistemi

 

Bartaplan G100 sistemi 100 mm kalınlığında, düşeyde profilsiz, çift camlı, cam cama birleşimli bölme duvar sistemidir.

 

10-10 mm temperli camlarla yüksek ses yalıtımı sağlanmaktadır. Camların arasında düşey taşıyıcı ve cam profilleri yer almamaktadır.

 

Camların arasında çift tarafı 3M yapışkan bantlı ince şeffaf polikarbon çıta ya da ince alüminyum çıta kullanılmakta, bu sayede ortamlar şeffaf, gün ışığına tamamen açık olmakta ve çalışma mekanı içerisinde bütünlük sağlamaktadır.

Köşe dönüşlerinde ve “T” birleşimlerde camların arasında çift taraflı 3M yapışkan bantlı ince şeffaf polikarbon çıta kullanılmaktadır.

bartaaaa111.jpg
barta_cam_bölme_g50.png

Bartaplan G50

 

Bartaplan G50 sistemi 50 mm kalınlığında, düşeyde profilsiz, tek camlı cam cama birleşimli bölme duvar sistemidir.

 

Camların arasında düşey taşıyıcı ve cam profilleri yer almamaktadır. Camların arasında çift tarafı 3M yapışkan bantlı ince şeffaf polikarbon çıta ya da ince alüminyum çıta kullanılmakta, bu sayede ortamlar şeffaf, gün ışığına tamamen açık olmakta ve çalışma mekanı içerisinde bütünlük sağlanmaktadır.

Köşe dönüşlerinde ve T birleşimlerde camların arasında çift taraflı 3M yapışkan bantlı ince şeffaf polikarbon çıta ya da ince alüminyum çıta kullanılmaktadır.

Bartadoor Kapı Sistemleri

small_crop_BartaDoor_Logotype_13500.jpg
big_org_ABSOLUT_STRONG_FINAL_141047.jpg
big_org_STRONG_SATNA_FINAL_141226.jpg
big_org_STRONG_C_PREDELAVKA_FINAL_2_1411

     Bartadoor, modern ve estetik çizgileriyle çağın dinamiklerine uygun farklı sistemler ile ofis ve yaşam alanlarında sıradanın dışına çıkma fırsatı veriyor.

     Ayarlı alüminyum kasalı kapılar, daha ince çizgileriyle alışılagelmiş geniş pervazlı kasalara yenilikçi bir çözüm getiriyor.

     Kayar kapı sistemleri ise mekanlarda alan tasarrufu ile hacimlerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor.

      Alüminyum, cam ve ahşap kombinasyonları ile oluşturulan yeni nesil kapı, kasa ve kanat tasarımları sabit ve kayar sistemlerde, bütünün birer parçası olarak ortak bir tasarım çizgisinde buluşuyor.

     Yalın çizgilerin hakim olduğu Bartadoor, projelerde daha işlevsel ve akıllı çözümler sunuyor.

bottom of page